szlafrok

Szlafroki to ten element garderoby damskiej, który zaliczany jest to niezbędnych. Przydają się przy wielu różnych okazjach, zapewniają ciepło i komfort choćby po odbytej kąpieli. Mogą też służyć do  czego innego, a najprostszym przykładem są tutaj niezwykle kobiece peniuary. Co wybrać? Na jakie okazje szlafrok i peniuar?

Kobieca bielizna nocna – szlafrok i peniuar

Zarówno szlafroki, jak i peniuary zaliczają się do bardzo kobiecych strojów, które pełnią przede wszystkim praktyczną rolę, służąc do okrycia i ogrzania ciała. Dodatkowo mogą też spełnić się jako seksowny dodatek, dzięki temu, że na rynku znajdzie się ich wiele różnych krojów. Dla własnej wygody najlepiej wybierać produkty wysokiej jakości, aby mogły nam posłużyć przez długi czas. Peniuary i szlafroki z dobrych materiałów kupisz w sklepie OhZuza, mając do dyspozycji stylowe rozwiązania na wiele okazji. Z powodzeniem posłużą nam po kąpieli, ale też do odpoczynku, posiedzenia przy kawie, czy wspólnego czasu i nocnych igraszek.

Czym jest szlafrok?

Szlafrok kojarzy nam się z jednym – elementem garderoby, który wykorzystywany jest przede wszystkim po kąpieli, by móc się ciepło otulić. Nierzadko wykorzystywany jest także jako trój domowy, ponieważ pod wieloma względami jest bardzo wygodny. Wykonuje się je z najróżniejszych materiałów, dlatego z łatwością znajdzie się zarówno lekkie, cienkie szlafroki, idealne na gorące dni, jak i takie z grubych, puszystych tkanin, które bardzo grzeją, co istotne jest zimą. Wzorów, kolorów i krojów jest wiele, więc każda kobieta może wybrać to, co będzie jej bardziej odpowiadało.

Czym jest peniuar?

Jeżeli chodzi o peniuary, tą są one pewnym rodzajem szlafroków, które pod wieloma względami są do nich podobne, ale największą różnicą jest to, że służą do nieco innych celów. Peniuary są bardziej kobiece, seksowne i kuszące, wykonuje się je też z odmiennych materiałów. Zazwyczaj są one cieńsze i bardziej przewiewne, nierzadko więcej odkrywają, niż zakrywają. Na rynku spotkać można zarówno peniuary z bawełny, satyny, jak i z koronki, także takiej prześwitującej. Nierzadko uznawane są one za element stroju erotycznego, choć wiele będzie tutaj zależało od kroju. Klasyczne odpowiedniki uważane są też za bardziej luksusowe i niezwykle wygodne, dzięki czemu nawet będąc w domu, można poczuć się wyjątkowo i pięknie.

Szlafrok czy peniuar?

Wybór tak naprawdę będzie zależał od tego, do jakich celów potrzebujemy danego stroju. Jeżeli interesuje nas tylko praktyczny aspekt, wówczas klasyczne szlafroki zdecydowanie spełnią swoje zadanie, a przy okazji będą też prezentować się stylowo, modnie i kobieco. Podobnie wygląda to w przypadku prostych lekkich peniuarów, które też mogą pełnić tę rolę, dodatkowo świetnie sprawdzając się jako strój po domu i lekka narzutka okrywająca.

Jeżeli z kolei szuka się stroju bardziej seksownego, idealne na wspólne wieczory z ukochanym, lepiej zdecydować się na bardziej erotyczną wersję peniuaru. Są krótsze, nierzadko mocno prześwitujące, przez co pobudzają wyobraźnie i stanowią ważne element gry wstępnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here