Czy klej do peruk może uszkodzić nabyty produkt?

0
1351

Osoby, które nabywają swoją pierwszą perukę naturalną lub syntetyczną zazwyczaj mają do pracowników salonu perukarskiego bardzo wiele pytań. Jest to zrozumiałe, bowiem noszenie tego typu wyrobu to dla nich nie lada doświadczenie i pragną zrozumieć jakich zasad należałoby przestrzegać, aby można było użytkować go przez najdłuższy możliwy okres czasu bez jakichkolwiek ewentualnych problemów.

Jednym z pytań jakie zadają naszym pracownikom klienci brzmi: czy klej do peruk może negatywnie wpłynąć na stan produktu? Z przyjemnością informujemy, że problem taki nie występuje, gdyż oferowane przez nas kleje do peruk  idealnie współgrają z oferowanymi perukami wysokiej jakości, a więc mogą one być bez jakichkolwiek obaw stosowane do mocowania bazy bezpośrednio do skóry głowy, tak aby zapobiec jej przesuwaniu się czy odpadaniu w przypadku wykonywania nadmiernie dynamicznych ruchów.

Sam klej jest także bezpieczny dla skóry głowy, bowiem powstaje on na bazie substancji niedrażniących oraz niewchodzących w reakcję z ciałem. Dzięki temu w miejscach, w których jest on aplikowany nie wystąpią podrażnienia, zaczerwienienia, ani też nie wykształci się mogąca powodować dyskomfort wysypka. Gwarantujemy, że jeżeli będą Państwo stosować dostarczane przez nas salon produkty, a więc zarówno peruki jak i kleje do nich, nie grożą Państwu żadne problemy natury zdrowotnej.

Bezpieczeństwo obydwu wyrobów wspomnianych powyżej zwiększa jeszcze bardziej stanowiąca rdzeń peruki baza, która powstaje z monofilamentu lub też akrylu i do złudzenia imituje ludzką skórę. Po przymocowaniu do skóry głowy, minimalizuje ona ryzyko odparzeń, bowiem posiada ona na całej szerokości dużą ilość niewielkich otworów, którymi na zewnątrz odprowadzane jest ciepło i przez które skóra może oddychać, jako że ma stały, niezaburzony dostęp do tlenu….i to niezależnie na jak gęstą perukę się zdecydujemy. Nawet jeżeli zostanie ona wykonana z większej niż standardowo ilości pasemek, to mogą Państwo mieć przekonanie graniczące z pewnością, że życiodajne powietrze i tak będzie w stanie docierać do Państwa skóry, co pozytywnie wpłynie na jej stan oraz zapobiegnie ewentualnym problemom, które zgłaszają użytkownicy tańszych, pochodzących z niezaufanych źródeł peruk. Stosowane w ich przypadku bazy są niejednokrotnie jedynie w pewnym stopniu wymodelowanymi kawałkami materiału syntetycznego bez mikroskopijnych otworów, co daje się we znaki szczególnie podczas upałów, kiedy to z nieba leje się żar, natomiast wentylacja skóry głowy zwyczajnie nie występuje, przez co użytkownik czuć się może jakby miał na sobie mocno naciągnięty czepek pływacki.

Wszelkich tych bolączek można w bardzo prosty sposób uniknąć – wystarczy bowiem, że zamiast nabywać wyroby perukarskie i akcesoria do nich z niezaufanych źródeł, postawią Państwo na wieloletnią jakość i doświadczenie w branży, które nasz salon może Państwu zagwarantować. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszym bogatym asortymentem wyrobów z najwyższej półki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here