Obóz Anime i Manga

Obozy otaku co roku cieszą się dużą popularnością. Fanów kultury japońskiej tj. Otaku nie ubywa, więc obóz anime i manga w każdej miejscowości przeżywa istne oblężenie. Coraz więcej młodzieży zaczyna się interesować tym pełnym kontrastów krajem.  Organizatorzy turystyki bacznie obserwują panujące trendy wśród młodzieży. Nic dziwnego więc w tym, że wśród oferty obozów młodzieżowych znaleźć można również te o tematyce Anime i Manga.

Taki obóz to nie lada gratka dla Otaku. Wakacje w gronie rówieśników, którzy tak samo uwielbiają Japonię oraz wszystko co z nią związane to niesamowita przygoda. Obozy anime i manga dedykowane są dzieciom i młodzieży w wieku 11-16 lat. Obozy o tej tematyce organizowane są w całej Polsce tj. nad morzem, nad jeziorami, a także w górach. Najczęściej wybierane są te nad wodą ze względu na upały panujące latem. Organizator Kogis, specjalizujący się w tematyce otaku, w tym sezonie zaprasza na obozy anime i manga nad morze do malowniczej miejscowości  Łazy oraz do Hartowca położonego nad jeziorem (Warmia i Mazury).  Kąpieli oraz plażowania nie zabraknie, bo obóz anime i manga to nie tylko Japonia, to także integracja, poznawanie nowych przyjaciół podczas niezwykłych, wakacyjnych przygód i inspirujących zajęć warsztatowych, sportowych czy rekreacyjnych.

Zostań Otaku!

Na czym polegają obozy anime i manga? Codziennie realizowane są zajęcia dotyczące kultury, kuchni, a nawet historii Japonii. Wszystkie warsztaty prowadzone są w taki sposób aby przekazać uczestnikom jak najwięcej ciekawostek, w jak najprzyjemniejszej formie. To oznacza, że zajęcia między innymi na temat ceremonii spotkań czy też parzenia herbaty to nie tylko teoria.  Uczestnicy mają okazję przećwiczyć te zwyczaje. Podobnie jest z przysmakami Japończyków. Obozowicze sami je przygotowują po to, aby móc to powtórzyć w domu.

Obóz anime i manga to przede wszystkim zajęcia o komiksach oraz filmach japońskich. Podczas takiego obozu uczestnicy mogą dyskutować o ulubionych seriach. Na żadnym obozie anime i manga nie powinno zabraknąć warsztatów z rysunku. Tworzenie komiksu, kreowanie postaci – te zagadnienia są bardzo ważnego dla większości Otaku.

Ciekawie, artystycznie, przygodowo…

Na obozach anime i manga uczestnicy uczą się również jak przygotować  się na konwent. Jak stworzyć strój ulubionego bohatera, czym wykonać makijaż – te i inne zagadnienia poruszane są na obozach o tej tematyce. Obóz anime i manga gwarantuje świetną zabawę w rytmach muzyki j-pop. Podczas obozu realizowane są również sesje zdjęciowe, które stanowią niepowtarzalną pamiątkę.

Dodatkowo na uczestników obozów anime i manga czeka mnóstwo innych atrakcji. Zabawy integracyjne, kąpiele w morzu czy też jeziorze, plażowanie, rozgrywki sportowe, gry terenowe, wycieczki, spacery, biesiady przy ognisku, dyskoteki – to i wiele więcej czeka na wszystkich Otaku.

Spędź wakacje życia!

Obozy to bardzo ciekawa forma spędzenia wolnego czasu. Dzieci integrują się, uczą nowych rzeczy, doświadczają wielu przygód, a wszystko to pod kontrolą kadry. Obozy anime i manga to sposób na nie tylko bardzo atrakcyjne wakacje ale także na bezpieczne wypoczynek. Wolny czas spędzony w pięknym miejscu w towarzystwie przyjaciół, a także bogaty program wypełniony wycieczkami, zajęciami tematycznymi, sportowymi, artystycznymi i innymi to przepis na niepowtarzalny wyjazd. O takich właśnie wakacjach marzy każde dziecko. Zero nudy, moc wrażeń – takie właśnie są obozy anime i manga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here