Wszczepianie włosów Warszawa

Prywatne kliniki oferują naprawdę ciekawe zabiegi, które mają na celu nie tylko wpłynąć na poprawę samopoczucia, ale pomagają także lepiej wyglądać. Jednym z takich zabiegów jest transplantacja włosów. Na czym polega i czy w Warszawie można znaleźć dobrych specjalistów w tej dziedzinie?

Wszczepianie włosów Warszawa

Nadmierne wypadanie włosów może być spowodowane chorobą, złym sposobem odżywiania się. Niekiedy bezpośrednią przyczyną są także zabiegi fryzjerskie. Bardzo często takie wypadanie włosów może być przyczyną łysienia. Oczywiście można zakupić odpowiednie specyfiki, które zatrzymają ten proces, jednak niekiedy sprawa wydaje się bez wyjścia. Wtedy pomocne okazują się zabiegi, które mają na celu przeszczepienie włosów. Transplantacja włosów warszawa to zabieg dla osób, które nie mogą poradzić sobie z łysieniem, przez co ich samoocena jest naprawdę zaniżona, co powoduje złe samopoczucie.

Transplantacja włosów Warszawa

Takie zabiegi nie należą do najdroższych, jednak są one wykonywanie raczej w prywatnych klinikach, dlatego nie należy liczyć na jakiekolwiek refundacje. Transplantacja włosów polega na pobraniu odpowiednich zespołów mieszków z tyłu bądź z bocznych części głowy. Następnie przeszczepia się wybrany fragment w miejscu, w którym nie znajdują się mieszki włosa. Wydawać by się mogło, że po całym tym zabiegu zostaje okropna blizna, jednak nie jest to wbrew pozorom takie straszne. Jednak jeśli ktoś czuje się wyjątkowo źle ze śladem po cięciu, to dobrym rozwiązaniem jest zapuszczenie włosów przed zabiegiem. Tym samym, blizny będą mniej widoczne. Wszczepianie włosów Warszawa to proces, który wykonywany jest oczywiście z miejscowym znieczuleniem. Taki zabieg trwa przeważnie do 3 do 8 godziny, gdyż jest to uzależnione od ilości włosów do przeszczepienia. Zabieg ten jest w zupełności bezpieczny. Czasami może pojawić się uczucie dyskomfortu, jednak można je bez problemu stłumić odpowiednimi lekami przeciwbólowymi.

Jeśli łysienie staje się naprawdę ogromnym problemem, to najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na transplantację włosów. Nie będzie już konieczne przyjmowanie leków czy używanie drogich kosmetyków. Wystarczy tylko znaleźć odpowiedniego specjalistę w Warszawie i umówić się na zabieg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here