Fryzura znów możliwa

Przeszczep włosów to często konieczność dla wielu osób dotkniętych przypadłością łysienia. Jeśli nie ma już możliwości naturalnego ratowania fryzury nie ma sensu brnąć w odżywki i szeroko reklamowane ”cudowne specyfiki”, które mają przywrócić nasze włosy. Warto skupić się na realiach, zaufać medycynie i udać się na zabieg, jakim jest przeszczep włosów warszawa.

Wskazania do przeszczepu

Nie każdy może jednak udać się na przeszczep. W niektórych sytuacjach można ratować włosy naturalnie, za pomocą ziołolecznictwa lub odpowiednich leków. Są to sytuacje, gdy cebulki pozostają, a jedynie są problemy z wyrastaniem włosa na zewnątrz. Aby zdecydować się na przeszczep trzeba mieć objawy łysienia androgenowego, pourazowego, popromiennego lub spowodowanego stanami zapalnymi skóry. Oprócz tego naturalnym wskazaniem do przeszczepu są też ubytki we włosach brody, wąsów lub okolic łonowych czy też klatki piersiowej.

Przeszczep włosów warszawa

Transplantacja włosów warszawa to rewolucyjne rozwiązanie oparte na wykwalifikowanej kadrze oraz wysokiej jakości sprzęcie medycznym. Przeszczep dokonuje się poprzez przeszczepienie mieszków włosowych z miejsc na ciele, gdzie jeszcze są one w dobrej formie do punktów, gdzie na dobre zniknęły i już nie funkcjonują. Pobranie mieszka odbywa się poprzez wykonanie delikatnego nakłucia i przeniesienie do punktu, w którym ma być umieszczony. Tamże zostaje niejako wstrzelony w skórę. Następuje potem okres tak zwanego przyjmowania się mieszka. Szansa na odrzucenie przez organizm jego własnego mieszka włosowego jest jednak niska, więc zabieg zazwyczaj się udaje. Transplantacja włosów warszawa to więc metoda rewolucyjna i szybka w przeprowadzeniu.

Klinika włosa warszawa

W ostatnim czasie w broszurce pod tytułem klinika włosa warszawa, specjaliści medycyny estetycznej obalali mity na temat przeszczepów włosów. Popularnym mitem było na przykład to, iż rekonwalescencja po tego typu zabiegu jest długa i bolesna. To oczywista nieprawda. Rekonwalescencja po przeszczepie włosów trwa około dwóch tygodni, a sam zabieg nie pozostawia nawet blizn. Inną legendą, którą obalili specjaliści były opowieść o niebotycznych cenach zabiegu sięgających wartością kilkaset tysięcy złotych. To również w broszurze obalono załączając cennik poszczególnych zabiegów przeszczepu włosów. Wartość żadnego z nich nie przekroczyła 10 tysięcy złotych. Nie warto więc wierzyć w legendy, tylko skonfrontować je z rzetelną naukową wiedzą i samemu stwierdzić czy dany zabieg jest bezpieczny czy nie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here